Haydar Dümen ile Tüm Cinsel Sorunları Konuştuk

Türkiye'de cinsellik denince akla gelen ilk isim olan POSTA Gazetesi yazarı Dr. Haydar Dümen, 'Cesur Röportajcı Canan Danyıldız'ın sorularını yanıtladı
07:1417 Mayıs 2016
İrem Derici GZone dobra açıklamalar yaptı
Türkiye'de cinsellik denince akla gelen ilk isim olan Sözcü Gazetesi yazarı Dr. Haydar Dümen, 'Cesur Röportajcı Canan Danyıldız'ın sorularını yanıtladı
DR. HAYDAR DÜMEN'DEN MUTLULUĞUN FORMÜLÜ:

“Gençler günde 2 kez, evli çiftler haftada 3 kez sevişsin, tamamdır. Zaten cinsellik sadece iki ‘tık tık’ değildir. Önemli olan ruhun doyması. Ruh aç olunca etin doyması imkansız.”


Hocam size soru yollayanlar gerçekten bu kadar bilgisiz mi?

Şişme bebekle yattım, gebe kalır mı diyorlar. İşin çok ince bir püf noktası var. Bu mektupların hepsi kişilerin yazdığı gerçek mektuplar olmayabilir. Bir kişi bana bir şey sormuşsa ben onu yok saymam. Ben psikiyatrım. Psikiyatr demek bir kişinin beyninin kıvrımlarına giren, inceleyen, ama bununla yetinmeyen bilinç altına giren, bilinç altının karanlığını eşeleyen ama bu da yetmez rüyalarına girerek bu kişinin o kimliğini o kimliğin de o toplumun ürünü olarak iletişim ayrıntılarına girmektir.

irem-derici-ic

Hipnozla cinsel sorunlar çözülür mü?

Çözülmez. Hipnoz Şarko denilen bir bilim adamının bulduğu bir şey. Belirli sürelerde kullanılmıştır. Rafta bilimsel bir yerde yerini tutar. Çok nadir olarak hekimlikte kullanılır. Dişini çektirirsin ama uyuşturucu yaptıramazsın belki bir hipnozcu gelir de yöntemi uygular. Ama hipnoz sahne oyunlarının şarlatanlığına dönüşmüştür. Birileri çıkar “Uyudun, ne görüyorsun?” diye sorar karşısındaki de “Çiçek, çocuk” görüyorum der. Bir takım insanlar “Hipnozla bu işi çözerim” diyorsa bu halkı yanlış yönlendirip, halkın parasının oraya akmasına neden olur. Halkın da umudu kırılır. Hipnoz bitti. .

irem-derici-ic-2

“ DR. DÜMEN : İNSANLAR İÇİN ÇALIŞIYORUM ”ERKEKLER NEDEN ERKEN GELİYOR ?

Öncelikle sakin olmalılar. Öyle ilk defa kadın görmüş gibi saldırmaya gerek yok. Ön sevişme çok önemli. Penis tam sertleşmeden ilişkiye girmek en büyük hatalardan birisi. Bi sabret, bi bekle. Tabi gerçekten işe yarayan Gıda Takviyeleri çok önemli. Çünkü dışarıdan alınan maddeler penisin boşalma hissini azaltarak erken boşalmaları engelleyebiliyor. Ama tabi bu ürünler tvlerde 10 liraya satılan ürünler olmamalı. Benim kendim geliştirdiğim ürünler var bunlar için çünkü çok talep var.


Baylar Neler yapmalı ?

Bu konuda uzman kişilerin önerdiği takviye ürünler kullanabilirler yada kendi kendilerini tedavi etmeye çalışabilirler. Sakin kalmaya çalışarak ve ön şevişmeyi uzatarak bu sorunlarından kurtulabilmeleri mümkün.


Kendi ürünleriniz mi var ?

Elbette, bu sektörün içinde olduğum için çok talep oluyor. İnsanlara anlatsak bile bi yere kadar faydalı olabiliyoruz. Ama ek takviyeler ile mutlaka faydalarını görüyorlar. Cinsel sorunların her zaman çözümü vardır.


irem-derici-ic-2

Okuyucularımıza Ürünler hakkında bilgi vermek ister misiniz?

Tabi, zaten hem internet sitemden, hemde 0212 998 04 60 telefon numarasından bana ve ekibime ulaşarak ürünlerimi tedarik edebilirler.


Okuyucumuza ve bana özel bi ürünleriniz için kampanya başlatsak mı ?

Neden olmasın ?
Size özel bi sipariş bölümü oluşturalım. Burdan sipariş gelirse güzelliğiniz hatrına %50 indirimli gönderelim.

Size Uygun Paketi Seçiniz